Hallitus

Pirkanmaan erityisalojen yhdistys JHL ry 820

Yhdistyksemme yhteystietoja:

Matti Härkönen, puheenjohtaja
Työpaikka: Tampereen Kaupunkilähetys, Rongankotikeskus
puh. 040 664 7760, matti.harkonen@tamperecitymission.fi

Harri Rinkineva, varapuheenjohtaja
Työpaikka: Puolustushallinnon rakennuslaitos
puh. 02 9983 4718, harri.rinkineva@phrakl.fi

Marja Pehkonen, sihteeri, virkistys- ja vapaa-ajantoiminnanvastaava
Työpaikka: Varalan urheiluopisto
puh. 040 7468 140, marja.pehkonen@varala.fi

Sami Jumpponen, jäsenasiainhoitaja
Työpaikka: Tammenlehväkeskus Oy
puh. 040 832 0970, sami.jumpponen@gmail.com

Marita Kivistö, taloudenhoitaja
Työpaikka: Varalan urheiluopisto
maritahannele1905@gmail.com

Sonja Myyryläinen, viestintä- ja nuorisovastaava
Työpaikka: Pirkanmaan Jätehuolto Oy
sonja.myyrylainen@pjhoy.fi

Tuomas Eriksson, hallituksen jäsen
Työpaikka: Tampereen konservatorio
puh. 050 3119 586, tuomas.eriksson@gmail.com

Sirpa Huhtala, hallituksen jäsen
Työpaikka: Tampereen Kaupunkilähetys ry, Petäjäkotikeskus
puh. 050 3624 861

Tuula Joronen, hallituksen jäsen
Työpaikka: Pirkanmaan Jätehuolto Oy
puh. 050 4099 194

Vesa Mäkinen, hallituksen jäsen
Työpaikka: Tampereen työvalmennussäätiö Syke
puh. 044 755 0417, vesa.makinen@tampereensyke.fi

Päivi Niromaa, hallituksen jäsen
Työpaikka: KEHA-keskus
puh. 050 436 0096, paivi.niromaa@ely-keskus.fi

Jouni Nukkala, hallituksen jäsen
Työpaikka: Pirkanmaan liitto
jouni.nukkala@pirkanmaa.fi

Kati Pouttu, hallituksen jäsen
Työpaikka: Tampereen Kaupunkilähetys ry, Rongankotikeskus
puh. 040 621 2781, kati.pouttu@tamperecitymission.fi

Minna Saikkonen, hallituksen jäsen
Työpaikka: Varalan urheiluopisto
puh. 050 3522 131, minna.saikkonen@varala.fi